Чому так важливо розвиватися

Чому так важливо розвиватися

Чому так важливо розвиватися? Чи впливає це на отримання хорошої роботи?
Кожен із нас знає та розуміє, як важливо розвиватися. Впевнений, що кожна людина хоче знайти роботу, яка буде приносити великий дохід. Крім того, багато хто мріє про те, щоб робота приносила не тільки гроші, але й задоволення. Йти працювати або вибрати все-таки розвиток? Або можна це поєднувати? Чи пізно вчитися? Про ти чи інші питання нам розповів один з представників IT — компанії Jooble.

Ми всі прагнемо дізнаватися щось нове, намагаємося з кожним днем розвиватися та виконувати поставлені перед собою завдання. Будь-яка людина, яка хоче отримати роботу та можливість добре заробляти, буде дотримуватися цієї позиції. Серед молодих людей дуже часто буває так: коли з’являється шанс відмінно заробляти, вони кидають навчання, не приділяють час «покращенню своїх навичок» та, на жаль, часто зупиняються у своему теперішньому розвитку.

Розвиток дуже важливий.
Спочатку кожен із нас починає працювати на кого-небудь, щоб отримувати хоч якісь гроші, як кажуть, що «піднятися на ноги». Я припускаю, що працедавець зацікавлений у більш розвиненому претенденті, ніж в тому, який ледь закінчив школу та нічого не вміє. Але навіть не це найстрашніше! Жахливо те, що така людина не хоче далі розвиватися, так як їй просто нічого не потрібно. Багато з нас погано вчився у школі, в університеті, але хто вчасно «взявся за голову», має зараз хорошу роботу та є затребуваним у своїй сфері. Тому не варто «вмирати» на роботі повністю, залишайте час для розвитку. Ви з часом окупите свої набуті навички.

Чи впливає розвиток на дохід?
Відповідь неоднозначна, тому що свої знання та вміння потрібно правильно просувати, тверезо їх оцінювати та по максимуму використовувати на практиці, щоб стало працедавцю зрозуміло, що саме Ви володієте чимось краще за інших, вмієте виконувати доручення якісніше.

Але можу сказати, що безумовно впливає. Якщо досліджувати всі види діяльності, то можна зробити висновок, що люди, які працюють головою, заробляють набагато більше тих, які працюють руками, застосовуючи лише певний набір механічний рухів, який вже закладений на рівні рефлексу, інстинкту, іншими словами — робота виконується «на автоматі ». Я не заперечую, що таким чином можна заробляти дуже добре, але у цій статті йдеться мова про більші масштаби. Чим більше у Вас кругозір і чим більше Ви захоплюєтеся тим, що Вам цікаво та може приносити гроші, тим більше у Ваш шансів стати успішною людиною, який буде у своїй сфері високооплачуваним фахівцем і по-справжньому цінним співробітником компанії, за якого будуть боротися інші фірми та більш впливові працедавці.
Доведено, що всебічно-розвинені люди є більш здатними у втіленні та реалізації своїх бізнес-ідей. Це хороші начальники, високопоставлені особи. Пам’ятайте головне: не має значення, скільки Вам років і чим Ви займаєтеся. Розвивайтеся постійно, бо не дарма кажуть: «Вік живи — вік учись».